Цей календар-щоденник – справжній помічник для сучасної активної жінки-християнки. На його сторінках ти зможеш робити нотатки, письмово впорядковувати свої справи та вести приватні записи. Також знайдеш тут щоденні читання зі Святого Письма, оригінальні кулінарні рецепти, короткі роздуми і корисні поради.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Свічадо |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Тип | Дневник |
| Пол | Для девочек |
| Линовка | Линия |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Обложка | |
| Цвет | Зелёный |
| Материал обложки | Картон |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 205 мм |
| Толщина | 20 мм |