Календар для чоловіків на 2026 рік - лаконічний та змістовний. Він допоможе перетворити записані ідеї та думки у щось справжнє, добре та вартісне, наповнить життя сенсом і допоможе відчути всю його повноту.
Планування допоможе організувати день так, щоби робота не завадила іншим, не менш важливим справам. Щоби був час на працю, молитву та боротьбу. Бо сплановий час - це також наша зброя, бо доки ми можемо планувати, доти будемо відчувати життя.
Влучні цитати, цікава інформація, коментарі до недільних читань Святого Письма богослова та журналіста Василя Калити — усе це в зручному календарі-щоденнику з твердим чоловічим характером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Свічадо |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дневник |
| Линовка | Линия |
| Формат | A5 |
| Пол | Для мальчиков |
| Вид переплета | Шитье на нитку |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | |
| Материал обложки | Картон |
| Поверхность | Матовая |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 200 мм |
| Толщина | 20 мм |