60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴


Тиснення на шкірі виконано з застосуванням термопресса. 100% шкіра.
Розмір шкіряного брелока 2.2 х 6.8 см. (без кільця) Товщина шкіри 3 мм.
Брелок для ключів з національною українською символікою - відмінний подарунок
Колір шкіри може відрізнятись, при замовленні уточнюйте
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарні Подарунки |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Коричневый |
| Форма | Нестандартная |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Тематика рисунка/формы | Християнство |
| Состояние | Новое |
| Вид брелка | Универсальный |