60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴




Тиснення на шкірі виконано з застосуванням термопресса. 100% шкіра.
Розмір шкіряного брелока 3 х 6 см (без кільця) Товщина шкіри 3 мм.
Стильні християнські брелоки для ключів — це не просто аксесуар, а щоденне нагадування про віру, надію та Божий захист. Якісні, символічні та чудово підійдуть як для себе, так і на подарунок близьким.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарні Подарунки |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Тематика рисунка/формы | Християнство |
| Состояние | Новое |
| Вид брелка | Универсальный |