60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴


Брелоки виготовлені з натуральної шкіри, текст - гаряче тиснення.
Товщина шкіри 3,5-4 мм.
Розмір брелока 5 х 4 см
Увага!: Кольори брелоків на фото не є постійними. Інформацію по кольорам дізнавайтеся заздалегідь.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарні Подарунки |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Натуральная кожа |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Фигурная |
| Тематика рисунка/формы | Християнство |
| Состояние | Новое |