60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гарні Подарунки |
| Ширина | 35 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Тематика малюнка/форми | Християнство |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |